Meditációval megszabadulhatsz a feszültségektől, harmonikusabbá, boldogabbá válsz és növekszik az életerőd és az akaraterőd, javul a koncentrációd!
Tanfolyamok indulnak:
2015. november 18. szerda 19:30
Az önismereti és meditációs tanfolyam célja, hogy mélyebben megismerkedjünk önmagunkkal, életfeladatainkkal és elsajátítsuk a meditáció elméletét és gyakorlatát, mellyel előkészítjük az önálló meditálás folyamatát.
A boldog, harmonikus élet lehetősége mindenkiben ott rejlik és ezt előtérbe hozhatjuk, ha megtanulunk befelé figyelni, belső lényünk felé fordulni.
A tanfolyamon ismereteket szerezhetsz az önvalóról, arról mi a létezésünk célja, hogyan épül fel a személyiségünk, milyen életfeladatunk van, mi a sors, mi a karma és hogyan működik, milyen a reinkarnáció folyamata, miért fontos a meditáció az önismeretnem, hogyan tudsz ellazulni megszabadulni a feszültségektől és elérni egy harmonikus állapotot.
A tanfolyam 8 hetes, heti 1 alkalmas
A helyeket a regisztrációk sorrendjében töltjük fel. A regisztráció feltétele a tanfolyami díj befizetése.
Amennyiben valamelyik alkalomra nem tudsz eljönni, azt bármely következő meditációs tanfolyamon ingyenesen pótolhatod.
Az oktatás kis létszámú csoportokban zajlik, amely garantálja számodra a személyre szabott figyelmet, minőségi oktatást.
Díja: 18.000 Ft
Oktató: Purusa Sukta Das (Bakos Péter)
Helyszín:Élj harmóniában Jógastúdió Budapest 1068. Benczúr u. 12. II./6.
Jelentkezés és információ:
e-mail: eljharmoniaban@gmail.com
telefon: 30 343 6429
www.facebook.com/eljharmoniaban
www.eljharmoniaban.hu